Kariyer Odaklı D.Y.E.P

Günümüzde, üniversitedeki teorik ve metodik eğitimler, mezun olduktan sonra sektörde mesleki yaşam için yeterli olmadığı görülmektedir. Her yıl yüzlerce mezunun iş hayatına atılacağı düşünüldüğünde;  iş ortamına giriş yapmak ve diğer mezunlardan bir adım önde olabilmek için,  lisans mezunu olmanın yanında, ek olarak alanında yeni beceriler ve yetkinlikler katma gerekliliğini doğurmaktadır.

Özellikle; teknolojinin ve yazılımın giderek önem kazandığı bu çağda, kurumsal olarak nitelendiren şirketlerde nitelikli insan gücüne talep gittikçe arttığı görülmektedir. Bunun sonucunda bu şirketlerde işe girmek giderek zorlaşmaktadır. 

SAP’ nin dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olduğu, dünyanın en değerli markaları arasında yer aldığı, dünya ve ülke ekonomisinde söz sahibi olan şirketlerin SAP kullandığı düşünüldüğünde, SAP uzmanları ve geliştiricileri için büyük bir pazar olduğu görülmektedir. Böyle büyük bir pazarda kariyer hedefine ulaşabilmek için sistemi tanımak ve kullanabilmek ciddi bir artı olacaktır.

EDUANKA’ da Kariyer Odaklı Danışman Yetiştirme Eğitim Programı sonrası, alanınızda yetkinliğinizi arttırarak SAP sektöründe güçlü bir cv ye sahip olacaksınız. Diğer mezunlara oranla iş piyasasında açık bir rekabet avantajı elde edeceksiniz. Uzun yıllar farklı sektörlerde ve projelerde yer alan profesyonel danışmanlar tarafından hazırlanmış içeriklerde; uygulama ile birleştirilen vaka çalışmaları SAP kullanılan şirketlerdeki süreçlere çok kısa sürede adapte olunmasını sağlayacaktır.