EDUANKA Hakkında

Dünyada rekabetin artması, teknolojinin gelişmesi, bilişimin tamamen iş hayatına girmesi, ERP sistemlerini kullanan şirketlerin de her geçen gün artmasına yol açmaktadır. Bu durum; şirketlerin personel kadrosunu oluştururken, istenilen kriterlerin yükselmesine sebep olmakta, nitelikli personel ihtiyacı doğurmakta ve yeni iş alanları açmaktadır.  

EDUANKA; Uzun yıllar yurtiçi ve yurtdışı projelerinde tecrübe kazanan ERP danışmanlarını ve eğitmenlerini bir araya getirerek,  gittikçe değer kazanan ve ivmesi artan ERP sistemlerinin eğitimlerini vermekte, bunun sonucunda; şirketlerin ihtiyacı olan nitelikli ve yetkin kullanıcı ve danışman kazandırma amacındadır.

EDUANKA; ERP alanında verdiği kullanıcı ve danışmanlık eğitimlerine ek olarak; ERP dünyası için büyük bir sıkıntı olan nitelikli personel açığını azaltmaya yönelik çalışmalar yapmakta ve alanında öncü olan şirketlerle partnerlik yaparak eğitim alan öğrencilerine, iş bulma sürecinde destek olmaktadır.

EDUANKA; Benimsediği değerler doğrultusunda; verdiği ERP program eğitimleri ve sonrasında öğrencileri için yaptığı kariyer planlaması ile fark yaratarak;  hem bireyler hem de şirketler için tercih edilen, güvenilir ve lider bir eğitim merkezi olmayı misyon edinmiştir.